Evenementen

Er zijn momenteel geen evenementen

Zaterdag 13 april 2024 heeft het damesteam van Jacobswoude, bestaande uit Coby, Els, Graddy en Helga, bij biljartvereniging Merwehof in Dordrecht deelgenomen aan het Gewestelijk kampioenschap libre klein voor damesteams.

De dames waren meteen “goed bij de les”, want de eerste wedstrijd werd met 5-2 gewonnen. Waarschijnlijk was er bij de tweede wedstrijd daarom ten onrechte sprake van enige hoogmoed, deze wedstrijd werd ternauwernood met 4-3 gewonnen. Bij de derde en laatste partij waren de dames weer goed bij de les; winst met 7-0!
Door deze resultaten eindigden onze clubleden op de 1e plaats en mogen ze op 23 juni 2024 deelnemen aan het Nederlands Kampioenschap!
Dit NK is bij biljartcentrum BCO in Oegstgeest. Gezien de geringe reisafstand een mooie gelegenheid om onze clubleden daar aan te gaan moedigen. Zet dit alvast in je agenda!
Voor inzage in de prestaties van onze clubleden, klik op de link!

Onderstaand de eindstand.