Op zaterdag 20 juni 2026 heeft een C1 team van Jacobswoude bij biljartcentrum Vredeveld in Assen met nog 7 andere teams deelgenomen aan het NK.
Omdat één van de vaste spelers t.w. Fred Pruis wegens vakantie ontbrak, zijn de andere vaste spelers Ferry van Stralen, Huug van Lith en Rudy Verschoor met reserve Phuong Nguyen afgereisd naar Assen.
De acht deelnemende teams zijn ingedeeld in twee poules waarin ieder team in drie wedstrijden in totaal 9 partijen diende te spelen.
Na deze poulewedstrijden mogen de nummers 1 van beide poules gaan strijden om de 1e en 2e plaats en de nummers 2 om plaats 3.
Het Jacobswoude team was ingedeeld in poule 2.
Vooraf is afgesproken dat Phuong 3 partijen zal gaan spelen en Ferry, Huug en Rudy ieder 2.
Dit bleek een goede zet te zijn, Phuong won namelijk al zijn partijen!
Helaas lukte het van de andere drie clubleden alleen Rudy om nog één partij te winnen.
Hierdoor eindigde het team met 9 matchpunten, waaronder één extra punt voor het hoogste moyennepercentage in een wedstrijd, op de 3e plaats in hun poule en mochten ze helaas niet gaan strijden om één van de podiumplaatsen.
De resultaten van de poulewedstrijden op dit NK zijn te zien op BiljartPoint. Klik op deze link:
https://www.biljartpoint.nl/index.php?page=stand&poule=2&compid=8654&district=24
Hopelijk heeft het damesteam van Jacobswoude met Coby, Els, Graddy en Helga, op zondag 28 juni bij het NK in biljartcentrum Westpeter in Arnhem meer succes!
De resultaten van de poulewedstrijden op dit NK zijn de volgen via BiljartPoint. Klik op deze link:
https://biljartpoint.nl/index.php?page=stand&poule=1&compid=8666&district=24